Кошик
3407 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Кеті Джейд Добсон.

Кеті Джейд Добсон.

Знайомство з художницею Кеті Джейд Добсон.

Кеті Джейд Добсон - британський художник маслом з Йоркшира.

Родившись в Йоркшире в детстве, она любила рисовать и в конечном итоге привела свой талант в Университет Линкольна, чтобы изучать искусство. Кэти теперь живет в Линкольне , В детстве она сосредоточила свое мастерство на создании неземных портретов и подробных набросков, преследуя это на протяжении всей своей учебы в Университете Линкольна.

Кеті Джейд Добсон почала малювати в різних середовищах, включаючи акрил, акварель і змішану техніку, часто відвідуючи мистецькі заходи та ярмарки зі своїми роботами. Позитивна реакція на роботу Кеті над дикою природою привела до великого зрушення в бік масляних фарб, відкриття багатих тонів і нескінченних текстурних можливостей масла незабаром стали її кращим засобом і величезною частиною розвитку Кеті як художника. Натхненна роботами французького художника Одилона Редона, Добсон привносить розкіш у тварин, яких вона зображує на полотні. Мазки кистью, царапины и обилие краски делают ее захватывающие изображения благородных зверей приятным зрелищем. Умение Добсон визуально воспроизвести животное и дать ему собственное пространство для восхищения - потрясающая дань не только ее мастерству художника-дикой природы, но и ее чувствительности и пониманию своего жанра.

  

Перейшовши до портретного живопису, Кеті Джейд Добсон працювала над серією культових жінок, всі вони були еклектичні у своїх абстрактних колірних якостях, сильно прикрашених і прикрашених відчутних мазками пензля. Захоплення Кеті елегантністю і багатством палітри спонукує її створювати оригінальні олійні картини з безліччю квітів і поєднанням драматизму, гармонії, присутності і розчинення.

   

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner