Кошик
3377 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Художники, картины которых мы раскрашиваем

 • Джуді Гібсон
  Джуді Гібсон
  Талановитий художник, що працює в самих різних середовищах, включаючи масло, акварель, кольорові олівці. Її сюжети однаково різноманітні, охоплюючи все, від місцевих сцен техаських блакитних капелюшків до вишукано деталізованих портретів дикої природи, екзотики і коней.
  Джуді Гібсон
 • Димитра Мілан
  Димитра Мілан
  «Я сподіваюся, що коли люди бачать мої роботи, вони бачать красу ... Я хочу, щоб мої картини були дверима в новий світ, рай, де немає здобичі або хижаків, а просто краса, надія, пригоди, довіра і Звичайно, люблю », - говорить Димитра Мілан.
  Димитра Мілан
 • Проект Мурада Османн «Йди за мною»
  Проект Мурада Османн «Йди за мною»
  Уявіть! Таємнича незнайомка тримає вас за руку, веде за собою, і неважливо куди, адже вона так прекрасна. Цей незвичайний, захоплюючий і нескінченно гарний проект «Йди за мною»
  Проект Мурада Османн «Йди за мною»
 • Річард Макнейл
  Річард Макнейл
  Хочеться, щоб картини не просто вдало вписалися в інтер'єр, а ще й надихали і піднімали настрій. Розглядаючи картини, акварелі художника Річарда Макнейла можна забути про час. У його «живі» міські пейзажі можна закохатися. Погляньте лишень!
  Річард Макнейл
 • Томас Кинкейд
  Томас Кинкейд
  Т. Кинкейд отримав прізвисько «Художник світла» за дивовижну здатність наповнювати картини відчуттям тепла і природного освітлення. Його картини – таємне звернення до людини, змушують замислитися про такі цінності, як сім'я, релігія, природа.
  Томас Кинкейд
 • Леонід Афремов
  Леонід Афремов
  Леонід Афремов — художник-імпресіоніст, що одержав всесвітнє визнання. Роботи Афремова виконані на полотні олією, при створенні картин використовується мастихін, спеціальний ножик, службовець для змішування фарб. Майстер створив унікальний стиль.
  Леонід Афремов
 • Вахю Ромдхони
  Вахю Ромдхони
  Вахю Ромдхони, он же Веер, - молодой художник из Индонезии. Несмотря на юный возраст, у него уже сложился собственный стиль. Его векторные иллюстрации животных невероятно красочные и яркие.
  Вахю Ромдхони
 • Кеті Джейд Добсон.
  Кеті Джейд Добсон.
  Кеті Джейд Добсон підкорила світ мистецтва своїми неймовірними великими портретами тварин, повними кольору і яскравості, створюючи райдужну палітру, яка піднімає вам настрій і наповнює ваше життя надією, любов'ю і кольором.
  Кеті Джейд Добсон.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner