Кошик
3377 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Джуді Гібсон

Джуді Гібсон

Джуді Гібсон ~ Художник-декоратор

Пропоную Вам познайомиться з роботами американської художниці Джуді Гібсон (Judy Gibson 1947 - 2005 рр.),

Як справжній техасець, Джуді Гібсон дуже обдарований художник. У буденному вона вміла бачити казку і вміла її закарбувати в олійного живопису, акварелі та кольорової графіки. У своїх роботах вона передавала теплі почуття і настрій домашнього затишку.

Отримавши художню ступінь в Державному університеті Східного Техасу, Джуді початку дев'ятнадцятирічну кар'єру в живопису, художньої компанії. Вона створювала оригінальні картини, які продавалися в художніх галереях по всій території Сполучених Штатів. Протягом сімнадцяти років вона також працювала з художнім видавництвом, яке публікувало її репродукції в обмежених і відкритих колекціях.

Джуді Гібсон висловлює за допомогою фарби безпосередність і теплоту. Джуді запрошує вас в кімнату з сонячним світлом, або посидіти біля багаття біля затишного лісового будиночка, щоб відчути теплоту у танцях полум'я.

Нічого нового в живопису автор не відкрив, та й не збирався. На картинах Джуді Гібсон лісові хатинки залиті світлом. Світло з вікон, яскраво освітлені веранди. Може бути, навіть яскравіше, ніж у реальності буває.

Адже стовідсотково реалістичне зображення будиночка в темному лісі, у якого ледве жевріє світло в одному віконці, а інші темні – безумовно викличе відчуття туги й неблагополуччя, самотності і затерянности. А тут автор хотів іншого. Світло горить скрізь, яскраво, активно, і завжди сильно перегукується з заходом. Тому й зрозуміло, що в хатинці не заблукав подорожній помирає, а живе велика й весела сім'я, і живуть без горя, і в даний момент або веселяться, або готують вечерю і чекають гостей.

Навколо лісових будиночків – прекрасна природа. Ліси, гори і води. Отже – лісові будиночки Джуді Гібсон:

  

 

І, напевно, коли будете дивитися у Вас з'явиться бажання, побувати в цих будиночках і побачити їх усередині. Коли я розглядала її роботи, захотілося відкрити двері, заглянути всередину і побачити, що там, яка атмосфера цього маленького затишного лісового будиночка. Пропоную і Вам подивитися і пофантазувати, що там криється за зачиненими дверима, але з вогниками в вікнах.

 

  

Практично всі картини Джуді Гібсон дуже "затишні" і домашні, незалежно від жанру, вони дарують тепло домашнього вогнища і гарний настрій.
Чим ближче до зими, тим більше хочеться тепла і затишку. Напевно, саме тому мене і привернула картина за номерами з сюжетом американської художниці Джуді Гібсон "Домашнє вогнище". Камін з відблисками полум'я, затишне крісло, теплий плед - саме таким чином і хочеться пережити саму холодну пору року.

Картина за номерами "Домашнє вогнище" складна, в ній дуже багато дрібних фрагментів, більшість з яких навіть менше сірникової голівки. Для ретельної промальовування деталей потрібно багато терпіння, і відповідно часу.

  

В ходе работы пришлось использовать самые маленькие кисточки (кстати, в наборе от производителя «Идейка»  оказались весьма достойного качества). Ну и без лупы вряд ли бы удалось успешно справиться с работой - некоторые фрагменты были настолько мелкие, что цифры на холсте было тяжело разобрать даже с помощью увеличения.  И все же, даже несмотря на то, что производители картины по номерам попытались перенести картину художницы максимально тщательно, фотографической точности добиться все же не удалось. Что, впрочем, впечатления совсем не портит.

На цю картину у мене пішло приблизно чотири тижні, в середньому по 2-3 години роботи в день. Але результат того коштував. Ось він

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner