Кошик
3377 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Димитра Мілан

Димитра Мілан

СВІТ МРІЙ ДИМИТРИ МІЛАН

      Популярними останнім часом стали серії розфарбування по номерах -абстрактні роботи за мотивами художниці Димитри Мілан. Розфарбовувати захоплюючі малюнки сподобається кожному!

Димитра Мілан народилася 3 вересня 1999 року в Афінах, Джорджія. Дівчина виросла в творчій атмосфері. Її батьки — художники і власники декількох галерей. З моменту відкриття художнього інституту в Арізоні, юної Димитрі було надано великий вибір занять: від класичної олійного живопису до сучасного авангардного творчості. Вже до закінчення середньої школи, її роботи були високо оцінені професіоналами.

Просуванням своєї творчості Димитра займається сама. Вартість її творінь починається від 10 000$. Незвичайні картини юної художниці прикрашають приватні колекції Америки і Європи, так само їх можна побачити в галереях Арізони і Гаваїв. Вона стала особливо відома тим, що поділилася своєю роботою в Instagram, заробивши більше 90000 відданих передплатників.

Багато її робіт були передані благодійним організаціям, що виступають проти торгівлі людьми, та некомерційним організаціям, які допомагають сім'ям дітей, хворих на рак.

На полотнах юної художниці Димитри Мілан зображений гармонійний світ снів і мрій, в якому можливо все. Автор використовує у своїх роботах елементи колажу, поєднує масляні і аерозольні фарби, акрил. Впізнавані насичені і темні тони поєднуються з відблисками, додають полотнам життя. Її картини — суміш абстракції і реалізму.
Її твори пронизані символікою, часто викликає глибокі емоції. Димитра виражає любов, надію, оригінальність і красу через її мазки. На багатьох картинах зображено симбіоз жіночого початку і природи. Хижаки на цих полотнах не небезпечні, вони виражають певні якості характеру. Дівчина передає у своїх картинах не сюжети, а настрої і почуття. Не витрачаючи багато коштів ви можете стати володарями цих творів, купивши картини за номерами в нашому магазині.

  

      Яркие и контрастные цвета, цветовой беспорядок – это картины по номерам  юной художницы Димитры Милан. Многие любители современного искусства хотели бы приобрести себе хотя бы один из ее шедевров если не в оригинале, то хотя бы в виде качественной копии. Гораздо выше ценится живая работа, которая была создана руками, чем репродукция, полученная на бумаге или холсте с помощью принтера. Живопись по номерам дает вам уникальную возможность не просто получить творение известного художника, а сделать его своими руками.

       На картинах по номерам, которые предлагает наш магазин, изображены женщины и животные или природа вместе это  создает сказочную атмосферу. Даже в сердце грозного с виду зверя  ( льва/тигра/волка/пантеры) могут скрываться теплые чувства. Разводы краски на холсте выглядят до невозможного естественно, однако их создание потребует от вас максимальной сосредоточенности.

  

 

      Малювання по номерах стане тим дозвіллям, коли хочеться відкинути всі зайві думки, взяти в руки пензлик і творити чарівництво. Ви готові до чарів? Замовте картину за номерами  ТУТ і приступайте!!!!!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner