Кошик
3377 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Проект Мурада Османн «Йди за мною»

Проект Мурада Османн «Йди за мною»

 «ЙДИ ЗА МНОЮ» РОМАНТИЧНИЙ ФОТОПРОЕКТ МУРАДА ОСМАНН

«Йди за мною» (Follow me) - як багато в цих словах. Сюжет з дівчиною, яка веде свого молодого людини в довільному напрямку, став надзвичайно популярним в мережі Instagram і travel-блогах, а потім проник і в інші культурні шари. Не обійшли увагою цю чудову серію і виробники картин за номерами, а також і наш магазин.

 

Творець проекту молодий креативний фотограф Мурад Османн дагестанського походження. Він і його дівчина Наталя мандрують по світу і фіксують свої подорожі в незвичайному ракурсі – дівчина веде хлопця за руку по планеті...

Мурад Османн з'явився на світ 15 травня 1985 року в дагестанському місті Каспійськ. Проводячи дитячі та юні роки на березі Каспійського моря, споглядаючи прекрасні природні види, Мурад рано навчився дивитися на світ творчо. Гірські пейзажі і незаймана природа завжди вабили Османна, він завжди прагнув зафіксувати їх.Коли Мураду виповнилося 5 років, сім'я переїхала до Москви. Тут талант молодого художника розкрився на повну силу. Османн відкрив для себе чари фотографії. В юні роки він дуже багато експериментував з фотоапаратом. Після закінчення московської школи, батьки відправили сина вчитися в Лондон. Після повернення з Великобританії до Росії, в 2011 році Мурад відкрив у Москві власну продюсерську компанію під назвою «Hype Production».

Сенс проекту «ЙДИ ЗА МНОЮ» полягає в тому, що Османн знімає спину своєї дівчини Наталії, яка подорожує по світу. За її спиною – різноманітні краєвиди світових пам'яток тих чи інших країн. Перший знімок був створений в іспанській Барселоні восени 2011 року. Як розповідав Мурад, абсолютно випадково: під час однієї з екскурсій, він знімав навколишні пейзажі. Дівчині Наталі, яка супроводжувала його в поїздці, набридло чекати вічно зайнятого молодої людини і вона потягнула його за руку. Проте, навіть тоді Мурад не здавався і продовжував фотографувати. Так, з'явилося перше фото з чудової серії. Переглядаючи знімки, Мурад і Наталя «зловили» ідею створення цікавого фотопроекту. Так як хлопці люблять багато подорожувати, дуже скоро їх колекція знімків виросла до розмірів чи не фотовиставки. Тепер композицію всіх нових фотографій пара продумує спільно.

Девіз Follow me - йди за мною - відображає незмінну суть фотокадрів проекту – дівчина, обличчя якої не видно, спрямована вперед і веде за собою свого хлопця.

Ця пара надихнула неймовірна кількість людей у всіх куточках земної кулі. І це найкрасивіша лав сторі, яку знає інтернет. Ну і, напевно, в топі найбільш відомих. Він – мудрий, спокійний, навіть незворушний, вона – весела, емоційна і вразлива. Він – мусульманин, лакец з Дагестану, вона з православної родини, російська. Він називає її своєю музою.

Всі локації легко впізнавані, це Венеція, Токіо, Париж, Лондон, Москва, Сінгапур, Балі та інші популярні туристичні місця. Красу місцевих видів і пам'яток на кожному знімку доповнює майстерно підібраний наряд Наталії. Вона привертає до себе увагу бездоганним чином і почуттям стилю, доповнює загальну картину.

 

Картина за номерами для малювання на полотні акриловими фарбами – це чудова можливість зобразити сюжети йди за мною своїми руками. Якщо у звичайному житті живописне полотно зазвичай піддається фотографування, то тут зворотний процес – фотографія переноситься на полотно фарбами за номерами, одночасно набуваючи характерну графічність, втрачають чіткість обрисів, знаходять атрибути твори мистецтва.

 

Цікаві картини за номерами своїми руками з серії Йди за мною.

Завдяки нашому інтернет магазину всі шанувальники творчості Мурада і Наташі можуть створити картини своїми руками з улюбленими сюжетами. Більшість розмальовок Йди за мною мають середній рівень складності, тому з ними впораються навіть початківці художники.

Якщо ви любите подорожувати, вас захоплюють заплутані вулички Венеції, ви мрієте своїми очима побачити визначні пам'ятки Парижа і Нью-Йорка,

 

побувати на водоспадах Бразилії і відвідати легендарний Тадж-Махал в Індії,

 

то вам обов'язково сподобаються наші сюжети з серії картин Йди за мною. Малювати ці картини своїми руками справжнє задоволення, а готова картина стане прикрасою вашого будинку або оригінальним подарунком близькій людині.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner