Кошик
3212 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Річард Макнейл

Річард Макнейл

Душевний подорож разом з акварелями

Річарда Макнейла

Британський художник Річард Макнейл (Richard Macneil) є самоучкою. Художником, який завжди працював у творчій індустрії. Він народився у Вустере, Великобританія в 1958 році. Річард почав свою трудову діяльність на Вустереской Королівської фарфоровій мануфактурі. Він і надалі завжди працював у галузі скульптури, кераміки та графіки, як у Великобританії, так і за кордоном. . Одним з його найбільших досягнень була виставка його художніх творів в Овальному кабінеті Білого дому.

            В 2009 вместе с женой Джуди и сыновьями Даниелом и Кайлом он создал Макнейл студиию, где они занимаются исключительно продвижением лицензированного искусства Ричарда Макнейла.

            Благодаря этому, чудесные акварели теперь можно встретить на календарях, открытках и прочей бумажной продукции, а также на картинах по номерам.

            Ричард много путешествует по Европе и продолжает развивать своё творчество под влиянием европейской архитектуры и традиции. Его видение цели живописи заключается в создании произведений, которые понятны и доступны для всех.

Його акварелі, немов справжні екскурсії по дощовому Парижу, романтичної Венеції, урочистого Риму і засніженому Лондону. Та й американські сюжети - «Бруклінський міст» і « Нью-Йоркські кафешки» нітрохи не поступаються.

Це як гарна екскурсія по дивно красивому місту, в якому дуже часто йде дощ і гуляють закохані парочки, від яких нікуди сховатися. Давайте разом з художником «пройдемося» по цих вулицях і парках, подихаємо дощем і запахом бузку, покатаємося на знаменитих лондонських автобусах в картинах за номерами в нашому магазині.

  

Вид на Темзу Лондон дощем Покупці Нью-Йорка

  

Осінь в Лондоні Фонтан Треві Яскраві фарби Лондона

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner