Кошик
3212 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

Томас Кинкейд

Томас Кинкейд

Томас Кинкейд - "ХУДОЖНИК СВІТЛА".

Деякі сучасні художники так популярні, як Томас Кинкейд, чиї світлові образи прикрашають понад 10 мільйонів будинків по всьому світу.

Кинкейд народився 19 січня 1958 року в окрузі Сакраменто, штат Каліфорнія, і з ранніх років знав, що стане художником. Він виріс у містечку Плацервиль, де у віці 12 років художник Гленн Весселс почав наставляти Кінкейду.

Кинкейд навчався в Каліфорнійському університеті в Берклі в 1976 році, а потім перейшов до Коледжу дизайну Art Center в Пасадені, Каліфорнія. Незважаючи на те, що він не закінчив ні одну зі шкіл, Кинкейд все ж знайшов роботу в художній індустрії. Натхненний навичками, які він розвинув у якості фонового художника, Кинкейд почав досліджувати використання світла у своїх власних роботах. Це призвело до розвитку фірмового стилю Кинкейд, полюбився колекціонерам: ідилічні зображення котеджів, садів, міських пейзажів і церков, змішані з химерної пастеллю і повітряним почуттям світла.

У 1980-х Кинкейд дав собі прізвисько «Художник світла», що символізувало не тільки його технічний розуміння світла, але і набір духовних мотивів у його роботах.

Наприклад, світло, що виходить з його будинків, являє сімейні цінності, в той час як загальне присутність світла на його картинах символізує керівне вплив Бога. Навіть світлові стовпи, знайдені на його картинах, символізують необхідність для всіх нас «ділитися світлом» і вітати друзів і близьких.

Прізвисько «Художник світла» (торгова марка Кінкейду) виходило за рамки його картин. Він заявив, що його мета як самопроголошеного «воїна за світло» - нести світло всім людям, незалежно від їхньої віри чи віросповідання.

   

За іронією долі, Кинкейд почав свої знамениті «світлі» картини з покриття полотен шарами темній глазурі. Кинкейд пояснив, що «з-за темряви світло, який я додаю, надає більший вплив».

Кинкейд підкреслював прості радощі життя у своїх творах мистецтва, у тому числі відданість родині. Художник часто приховував літеру N на своїх картинах в честь своєї дружини Нанетт, а також число 5282 на честь дати їх весілля 2 травня 1982 року.

                                                        

Схильність Кінкейду вплітати свою любов до сім'ї свого мистецтво поширилася і на його дітей. Після народження кожної з його чотирьох дочок Кинкейд створив картину з ім'ям дочки. Це «Вечір в котеджі Меррітт», «Котедж Чендлера», «Маєток Винзор» і «Котедж Еверетта».

                                   

                                    Вечір в котеджі Меррітт Котедж Чендлера

                                  

                                        Маєток Винзор Котедж Еверетта

За видатну майстерність видавництво «Коллекторс» нагородило Кінкейду і його кумира Нормана Роквелла почесними грамотами. У 1989 році Томас був визнаний офіційним художником Національного товариства друку. Він пожертвував частину своїх картин Союзу ветеранів і надав йому право використовувати їх для різдвяних листівок. У 1999 році Кинкейд був прийнятий в Товариство прославлених художників США. За свої роботи Кинкейд отримав безліч премій. Національна асоціація видавців США двічі назвала його художником року, а його роботи визнаються кращими літографіями вісім років поспіль. Томас Кинкейд був одним із найбільш плідних і популярних художників нашого часу. Він помер 16 квітня 2012 року в своєму будинку в Лос-Гато. Йому було 54 роки. Кинкейд написав понад 1000 творів мистецтва за життя і старанно створив обмежені серії своїх картин.

       

Його картини повертають нас у дитинство: хочеться зануритися в цю казку, пройти по звивистих доріжках, постояти на містку, дивлячись на дзеркальну гладь річки, заглянути в світлий затишний будиночок... Щастя, затишок і тепло живуть у них. Його мистецтво закликає думати про прекрасне і бути добрішими і щасливішими.

На картинах Томаса в будинках завжди горить світло, люди радісні і добрі. Це маленька казка в житті, яку кожен зможе намалювати собі сам, і для цього не обов'язково бути великим художником. Досить придбати картину за номерами Томаса Кинкейд і намалювати собі маленький куточок теплоти.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner