Кошик
3377 відгуків
Картини за номерами з доставкою по Україні
+380 (68) 350-54-35
Наталія

День святого Валентина

День святого Валентина

  День всіх закоханих.

В середині лютого всі закохані пари будуть відзначати своє "професійне" свято - День святого Валентина.

День святого Валентина – чудовий привід висловити любов і повагу до своєї другої половинки. Люблячі пари проводять цей день разом. Вони влаштовують один для одного сюрпризи, ходять на романтичні побачення, підносять подарунки. Пари, які мають тривалі перевірені відносини, в цей день вирішуються побратися або влаштовують весілля.

    У різних культурах є своя традиція святкування.

В Японії дівчатам прийнято дарувати шоколад. У Країні висхідного сонця солодке ласощі вважається суто жіночою пристрастю. У США закоханим дарують марципани, а також цукерки червоного і білого кольорів. У Штатах впевнені, що квіти та солодощі – символи любові й чистоти. В Англії в цей день ворожать. Незаміжні дівчата вранці 14 лютого виходять на вулицю і видивляються птахів. Якщо на шляху їм зустрінеться малинівка – це значить, що майбутній чоловік буде моряком. Воробей символізує бідняка, а щиглик, навпаки, віщує дружина багатія. У Франції чоловіки на кожен День святого Валентина дарують своїм коханим ювелірні прикраси. У Данії — посилають один одному засушені білі квіти, а в Іспанії з поштовим голубом відправляють любовні послання. В Ісландії 14 лютого розпалюють багаття в ім'я сина бога Одіна, оскільки полум'я символізує пристрасть.

     День святого Валентина — свято, яке, здавалося, зміг проникнути в усі куточки світу. У різних країнах 14 лютого дівчинки з завмиранням серця чекають, коли їм подарують листівку у формі серця — маленьку яскраву «валентинку».

Виникне питання подарунка!? Тому саме час задуматися над тим, який подарунок підготувати. Подарунок – це один із проявів своїх почуттів, турботи та любові, а якщо він одночасно романтичний і практичний, то такий подарунок запам'ятається надовго. При цьому не обов'язково вручати дорогі подарунки, важливо, щоб вони були символічними і романтичними.

Найвідоміша традиція — дарувати об'єктів обожнювання «валентинки» — маленькі записочки з освідченнями в коханні. Однак можна привітати свою половинку оригінально - подарувати картину за номерами і прикріпити до неї «валентинку». Романтичні картини по номерах із зображенням двох келихів з вином належать їй і йому якраз підійдуть для такого випадку.  Вибирайте!

               

                            

Чи знаєте ви, що таке романтика? Що ж, це й справді можна тільки знати і відчувати – пояснити іншому майже неможливо. Хоча... Здається, все ж є один засіб – живопис. Художнє зображення почуттів людей один до одного деколи може сказати набагато більше, ніж цілі сторінки тексту або годинник оповідань. І якщо ви не художник – не біда, адже у вас є можливість подарувати картину по номерах щоб виразити ті почуття, які не піддаються опису. Подаруйте картину за номерами і вас зрозуміють.

           

           

          

Коли ви хочете сказати людині щось без слів, то квіти — самий універсальний спосіб це зробити. Друг, коханий чоловік, родич, діловий партнер, знаменитість або навіть людина, якого ви майже не знаєте, — всі заслуговують уваги, вираженого у вигляді букета квітів. Якщо подаруєте картину за номерами із зображенням квітів, то такий букет затримається надовго.

Картини по номерах із зображенням квітів найкращий подарунок на день Святого Валентина.
Досі, на Сході півонія вважають квіткою, що розпалюють пристрасть. Мак не тільки символізує неувядаемую молодість і вічне жіноче зачарування, він радують своєю простотою. Мовою квітів тюльпани червоного кольору означають сильні почуття і, як наслідок, визнання в любові.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner