Підрамник для полотна 40х50 см (15х20 мм)
-36%
- Готово до відправки
- Код: PD4050-1520
140 ₴
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 350-54-35
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш підрамник може бути виготовлений як зі зрощеної деревини, що передбачає вилучення сучків та склеювання рейки клеєм для деревини що зміцнює профіль, так і з ретельно відібраної суцільної деревини. Завдяки цьому підрамники добре тримають форму і не деформуються з часом при правильних умовах зберігання, а саме - зберігання в сухому приміщенні. Підрамники на кутах мають жорстке зчеплення з допомогою багетних скоб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONTUR |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал багета | Дерево |
| Матеріал захисного екрана рамки | екран не передбачено |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 50 см |
| Довжина багета | 2 см |
| Ширина багета | 1.5 мм |
| Ширина рамки | 40 см |
- Ціна: 90 ₴
